Najvidnejši dosežki v šolskem letu 2019/20


Tudi v šolskem letu 2019/20 so se učenke in učenci naše šole aktivno udeleževali številnih tekmovanj, kjer so dosegli lepe dosežke, ki so podrobneje predstavljeni v šolskem glasilu Olgica in mi in v Pedagoškem poročilu. V nadaljevanju vam predstavljamo nekaj najvidnejših uspehov.

Slovo generacije 2011-2020

Med letošnjimi devetošolci je potrebno izpostaviti naše naj učence generacije:

Lina Horvat, 9. a
NAJ UČENKA
Andraž Alič, 9. b
NAJ KULTURNIK
Nika Milošič, 9. a
NAJ ŠPORTNICA

Posebno priznanje za udejstvovanje na kulturno-umetnostnem področju so prejeli:


Sara Desku, 9. b

Hana Holc, 9. a

Jure Peklar, 9. b

Posebno priznanje za udejstvovanje na športnem področju:

Jure Majnik, 9. a

Zlati odličnjaki

Učenci, ki so imeli v času osnovnošolskega šolanja vsa leta povprečje zaključenih ocen nad 4,5, so zlati odličnjaki in se vpišejo v Zlato knjigo.

V tej generaciji devetošolcev so to dosegli (na fotografijah od leve):

  • Hana Holc, 9. a
  • Lina Horvat, 9. a
  • Jure Majnik, 9. a
  • Stina Lah, 9. a

  • Andraž Alič, 9. b
  • Sara Desku, 9. b
  • Lia Kampl, 9. b
  • Vita Lazić, 9. b
  • Jakob Val Mogu, 9. b
  • Iva Prša Đerić, 9. b

Najvidnejši uspehi na tekmovanjih iz znanj

Letošnje šolsko leto je zaznamovala pandemija Covid-19, zaradi katere so bila odpovedana številna tekmovanja. Kljub temu so naši učenci na tekmovanj iz znanj, ki so bila izvedena, dosegali odlične rezultate, med katerimi so spodaj izpostavljeni najboljši dosežki (tj. zlato ali srebrno priznanje na državnem tekmovanju oz. srebrno priznanje na območnem tekmovanju z uvrstitvijo na državno – če je bilo le-to odpovedano):

 

ANGLEŠČINA

  • Marko Lenart, 8. a – ZLATO PRIZNANJE
  • Sara Desku, 9. b – SREBRNO PRIZNANJE IN UVRSTITEV NA DRŽAVNO TEKMOVANJE
  • Lia Kampl, 9. b – SREBRNO PRIZNANJE IN UVRSTITEV NA DRŽAVNO TEKMOVANJE

ASTRONOMIJA

  • Lina Horvat, 9. a  – SREBRNO PRIZNANJE
  • Andraž Alič, 9. b – SREBRNO PRIZNANJE
  • Sara Desku, 9. b – SREBRNO PRIZNANJE

LOGIKA

  • Lina Horvat, 9. a – SREBRNO PRIZNANJE

MATEMATIKA – TEKMOVANJE ZA VEGOVO PRIZNANJE (odpovedano)

  • Lia Kampl, 9. b – DIAMANTNI KENGURU

MATHEMA – MATEMČEK

  • Lina Horvat, 9. a – ZLATO PRIZNANJE
  • David Kolarič, 1. b – SREBRNO PRIZNANJE
  • Jurij Golob, 2. a – SREBRNO PRIZNANJE
  • Tine Holc, 2. a – SREBRNO PRIZNANJE
  • Bernard Ladič, 2. a – SREBRNO PRIZNANJE
  • Dorina Bali, 2. b – SREBRNO PRIZNANJE
  • Gašper David, 2. b – SREBRNO PRIZNANJE
  • Mia Madjar, 2. b – SREBRNO PRIZNANJE

 

Najvidnejši uspehi na športnih tekmovanjih

Tudi na športnih tekmovanjih so se naši učenci odlično odrezali. Spodaj so navedene uvrstitve med prve tri najboljše na področnih in medobčinskih tekmovanjih:

KOŠARKA

  • Mlajši učenci: 1. mesto na medobčinskem tekmovanju
  • Starejši učenci: 1. mesto na medobčinskem tekmovanju
  • Starejši učenci: 2. mesto na področnem tekmovanju
  • Mlajše učenke: 3. mesto na medobčinskem tekmovanju
  • Starejše učenke: 3. mesto na medobčinskem tekmovanju

ROKOMET

  • Mlajši učenci: 2. mesto na medobčinskem tekmovanju
  • Mlajši učenci: 1. mesto na področnem tekmovanju
  • Starejši učenci: 3. mesto na medobčinskem tekmovanju

Pripravil: Vojko Jurgec

Povej naprej ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
(Skupno 316 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost