Prijazna donacija namenjena našim učencem

S strani podjetja Jagros d.o.o. je naša šola prejela sponzorska sredstva v višini 300 evrov. S tem denarjem bo v prihajajočem šolskem letu mogoče organizirati še kakšen dodaten krožek v okviru razširjenega programa, del sredstev smo že porabili za nakup didaktičnih in športnih pripomočkov, ki jih bomo uporabljali predvsem na šolskem igrišču. Prav tako nam je podjetje Jagros doniralo 20 predpasnikov, ki jih s pridom uporabljamo v gospodinjski učilnici, kjer vsak teden nastajajo dobrote izpod rok naših mladih, nadobudnih kuharjev. Podjetju Jagros se za omenjene donacije prisrčno zahvaljujemo.

Zapisala: Hana K. Kumer

Povej naprej ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
(Skupno 134 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost