Najvidnejši dosežki v šolskem letu 2020/21

Tudi v šolskem letu 2020/21 so se učenke in učenci naše šole aktivno udeleževali številnih tekmovanj, kjer so dosegli lepe dosežke, ki so podrobneje predstavljeni v šolskem glasilu Olgica in mi in v Pedagoškem poročilu. V nadaljevanju vam predstavljamo nekaj najvidnejših uspehov.

Slovo generacije 2012-2021

Med letošnjimi devetošolci je potrebno izpostaviti naše naj učence generacije:

Lara Simončič, 9. a

NAJ UČENKA

Marko Lenart, 9. a

NAJ UČENEC

Nejc Strašek, 9. a

NAJ ŠPORTNIK

Jana Dokl, 9. a

NAJ KULTURNICA

Posebno priznanje za udejstvovanje na kulturno-umetnostnem področju so prejeli (z leve):


Kajetan Kelnerič, 9. b

Kaja Golob, 9. b

Ela Milošič, 9. b

Teja Sabotin, 9. b

Jana Dokl, 9. a (naj kulturnica)

Posebno priznanje za udejstvovanje na športnem področju so prejeli (z leve):

Matic Rutar, 9. a

Nejc Strašek, 9. a (naj športnik)

Nik Tavčar, 9. b

Nejc Rozman, 9. b

Anej Topolnjak, 9. a

Posebno priznanje za udejstvovanje na humanitarnem področju sta prejeli (z leve):

Ela Milošič, 9. b

Teja Sabotin, 9. b

Zlati odličnjaki

Učenci, ki so imeli v času osnovnošolskega šolanja vsa leta povprečje zaključenih ocen nad 4,5, so zlati odličnjaki in se vpišejo v Zlato knjigo.

V tej generaciji devetošolcev so to dosegli (z leve):

  • Ela Gašparič, 9. a
  • Anja Korošec, 9. a
  • Tim Vinkler, 9. a
  • Nejc Strašek, 9. a
  • Bruno Bali, 9. a
  • Jana Dokl, 9. a
  • Lara Simončič, 9. a
  • Marko Lenart, 9. a

  • Teja Sabotin, 9. b
  • Kaja Golob, 9. b
  • Nejc Rozman, 9. b
  • Nik Tavčar, 9. b

Najvidnejši uspehi na tekmovanjih iz znanj

Letošnje šolsko leto je zaznamovala pandemija Covid-19, zaradi katere so bila odpovedana številna tekmovanja. Kljub temu so naši učenci na tekmovanj iz znanj, ki so bila izvedena, dosegali odlične rezultate, med katerimi so spodaj izpostavljeni najboljši dosežki (tj. zlato ali srebrno priznanje na državnem tekmovanju):

ANGLEŠČINA

  • Marko Lenart, 9. b – ZLATO PRIZNANJE
  • Teja Sabotin, 9. b – SREBRNO PRIZNANJE 

ASTRONOMIJA

  • Zoja Zemljarič, 7. a  – SREBRNO PRIZNANJE
  • Lara Simončič, 9. a – SREBRNO PRIZNANJE
  • Tim Vinkler, 9. a – SREBRNO PRIZNANJE

FIZIKA

  • Neja Gajzer, 8. b  – SREBRNO PRIZNANJE
  • Ela Holc, 8. b  – SREBRNO PRIZNANJE
  • Nejc Strašek, 9. a  – SREBRNO PRIZNANJE

LOGIČNA POŠAST

  • Katarina Ladič, 1. b  – ZLATO PRIZNANJE
  • Jurij Golob, 3. a  – ZLATO PRIZNANJE
  • Izak Dovšak, 2. a – SREBRNO PRIZNANJE
  • Bernard Ladič, 3. a  – SREBRNO PRIZNANJE
  • Mia Varnica Predikaka, 3. a  – SREBRNO PRIZNANJE
  • Dorina Bali, 3. b  – SREBRNO PRIZNANJE

MATEMATIKA – TEKMOVANJE ZA VEGOVO PRIZNANJE

  • Neja Gajzer, 8. b  – ZLATO PRIZNANJE
  • Ela Holc, 8. b  – ZLATO PRIZNANJE
  • Oskar Hodnik, 7. b  – SREBRNO PRIZNANJE
  • Lara Simončič, 9. a  – SREBRNO PRIZNANJE
  • Tim Vinkler, 9. a  – SREBRNO PRIZNANJE

MATEMČEK

  • Nana Muminovič, 1. a – ZLATO PRIZNANJE
  • Bernard Ladič, 3. a  – ZLATO PRIZNANJE
  • Katarina Ladič, 1. b – SREBRNO PRIZNANJE
  • Sofia Madjar, 1. b – SREBRNO PRIZNANJE
  • Lorena Čerček, 2. a – SREBRNO PRIZNANJE
  • Izak Dovšak, 2. a – SREBRNO PRIZNANJE
  • Dorina Bali, 3. b – SREBRNO PRIZNANJE
  • Katarina Gornik, 4. b – SREBRNO PRIZNANJE
  • Alja Sedič, 7. b – SREBRNO PRIZNANJE
  • Taj Sledič, 7. b  – SREBRNO PRIZNANJE

RAZVEDRILNA MATEMATIKA

  • Oskar Hodnik, 7. b  – SREBRNO PRIZNANJE
  • Neja Gajzer, 8. b  – SREBRNO PRIZNANJE
  • Lara Simončič, 9. a  – SREBRNO PRIZNANJE

RAZISKOVALNE NALOGE

  • Neja Gajzer, 8. b  – SREBRNO PRIZNANJE
  • Ela Holc, 8. b  – SREBRNO PRIZNANJE
  • Lara Simončič, 9. a  – SREBRNO PRIZNANJE
  • Tim Vinkler, 9. a  – SREBRNO PRIZNANJE

SLOVENŠČINA – CANKARJEVO TEKMOVANJE

  • Lara Simončič, 9. a  – SREBRNO PRIZNANJE

VESELA ŠOLA

  • Matjaž Alič, 8. a – ZLATO PRIZNANJE
  • Rosa Brodnjak Ritoša, 4. a – SREBRNO PRIZNANJE
  • Zara Rižnar, 4. a – SREBRNO PRIZNANJE
  • Hana Rojs, 4. a – SREBRNO PRIZNANJE
  • Jure Šajtegel, 4. a – SREBRNO PRIZNANJE
  • Zara Vidovič, 4. a – SREBRNO PRIZNANJE
  • Ana Milošič, 5. a – SREBRNO PRIZNANJE
  • Eli Tement, 5. a – SREBRNO PRIZNANJE
  • Ajda Rojs, 5. b – SREBRNO PRIZNANJE
  • Hana Kmetec, 5. b  – SREBRNO PRIZNANJE
  • Pia Peršuh, 5. b – SREBRNO PRIZNANJE
  • Patrik Desku, 7. a – SREBRNO PRIZNANJE
  • Andraž Mršek, 7. a – SREBRNO PRIZNANJE
  • Emma Sartor, 8. a – SREBRNO PRIZNANJE

Pripravil: Vojko Jurgec

Povej naprej ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
(Skupno 337 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost