1. mesto na občinskem prvenstvu v košarki

V torek, 24. februarja 2015, je naša šola gostila medobčinsko prvenstvo v košarki za mlajše dečke, v okviru katerega so se pomerile ekipe štirih šol, in sicer zraven naše šole še OŠ Cirkovce, OŠ Majšperk in OŠ Ljudski vrt.

V prvi tekmi sta se pomerili ekipa OŠ Olge Meglič in ekipa OŠ Ljudski vrt. Naši učenci so dobili to tekmo z rezultatom 25:20. V drugi tekmi so se pomerili učenci OŠ Ljudski vrt in OŠ Cirkovce (22:20). Tretjo tekmo so odigrali učenci OŠ Majšperk in OŠ Markovci. Tekmo so dobili prvi z veliko razliko 56:9. V končni temi sta se pomerili ekipi OŠ Olge Meglič in OŠ Cirkovce. Znova so slavili naši dečki, tokrat z rezultatom 25:19.

Končni vrstni red:

1. mesto: OŠ Olge Meglič

2. mesto: OŠ Ljudski vrt

3. mesto: OŠ Cirkovce

Čestitke naši ekipi in mentorju, g. Dušanu Lubaju!

košarka - mlajši dečki

Člani ekipe:  Tilen Kopitar, Timi Valenčič, Tilen Rajh, Matija Bojnec, Bor Žarković Preac, Blaž Kovačič (stojijo od leve), Jaka Pšajd, Vid Kozel, Luka Osterc, Nik Vrbnjak, Jan Merc (spredaj od leve)

 

Zapisala šolska novinarka: Nika Šoštarič, 8. b

 

(Skupno 343 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost