Igriva košarka

V torek, 12. septembra 2023, je na naši šoli v izvedbi KK Ptuj in KZS potekala Igriva košarka za mlajše učence, in sicer od 1. do 3. razreda. Košarko so našim najmlajšim pomagali približati s pomočjo predstavnikov naše šolske košarkarske ekipe. 

Predstavniki KZS so naše Olgičarje obiskali z maskoto slovenske košarkarske reprezentance, Lipkom. Najprej jih je Lipko pozdravil, nato so skupaj začeli z aktivnostmi na poligonih, kjer so si spretno podajali žogo, jo kotalili in metali na koš. 

Namen Igrive košarke je, da otroci različnih stopenj znanja uživajo in se zabavajo ob igranju košarke. Po končani predstavitvi so se učenci, glede na želje seveda, lahko včlanili v Košarkarski klub. 

 

Zapisali: Tina Majnik in Tjaša Krajnc, 7. a

(Skupno 221 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost