2. mesto košarkarjev v četrtfinalu (2.4.2014)


2. mesto košarkarjev in uvrstitev v polfinale

V sredo, 2. aprila 2014, je na naši šoli potekalo četrtfinale državnega tekmovanja iz košarke za mlajše dečke. Pomerile so se ekipe treh osnovnih šol, in sicer OŠ Miklavž, OŠ III Murska Sobota in OŠ Olge Meglič Ptuj.

Naša ekipa je najprej odigrala tekmo z OŠ Miklavž, kjer je slednja pokazala premoč z rezultatom 37:33. Drugo tekmo so odigrali proti OŠ III Murska Sobota in  zmagali z rezultatom 59:42. Z eno zmago in enim porazom so dosegli 2. mesto in se uvrstili v polfinale državnega tekmovanja »Super šolarji«.

Naši dečki so bili zelo borbeni, še posebej Žiga Lubaj z 58 točkami in Aljaž Kovačič s 14 točkami. K lepemu uspehu so pripomogli vneti navijači, ki so zelo glasno navijali, kot tudi dejstvo, da so odigrali svojo prvo tekmo v čisto novih dresih.

Našim fantom in njihovemu mentorju, g. Dušanu Lubaju, iskreno čestitamo in želimo veliko uspeha v polfinalu.

 

Zapisali šolski novinarki: Nika Šoštarič in Tjaša Cebek, 7.b

 

Člani ekipe (stojijo od leve): Miha Magdič, Vid Derviši, Žiga Lubaj, Jaša Bojnec, Aljaž Kovačič, Matej Šilak, Renato Kekec

(spredaj od leve) Aleksander Skaza, Blaž Kovačič, Vid Kozel, Nik Vrbnjak, Tilen Kopitar

(Skupno 189 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost