1. naravoslovni dan – program (21.11.2014)


Program 1. naravoslovnega dne

za učence od 6. do 9. razreda

petek, 21. november 2014

6. razred: JEJMO ZDRAVO ZA POČUTJE PRAVO

6.a

8.20-10.05             delavnica – priprava zdravega obroka – D. Šprah, V. Mlinarič  (gospodinjska učilnica)

10.05-10.20           malica – tradicionalni  slovenski zajtrk

10.20-11.55           ogled proizvodnje v Pekarni Ptuj

12.00-12.45           razgovor in zapis analize naravoslovnega dneva  – uč. št. 9

6.b

8.20-10.05            ogled proizvodnje v Pekarni Ptuj –  R. Debeljak, B. Kozel

10.05-10.20          malica – tradicionalni slovenski zajtrk

10.20-11.55          delavnica o zdravi prehrani  (računalniška učilnica)

12.00-12.45          razgovor in zapis analize naravoslovnega dneva – uč. št. 2

Spremljevalci: Darja Šprah, Renata Debeljak, Vlasta Mlinarič, Boštjan Kozel

7. razred: ZASVOJENOSTI

7.a

8.20-9.05           delavnice: Zasvojenosti (CSD) – uč. št. 18  (K. K. Žižek)

9.05-9.20           malica – tradicionalni  slovenski zajtrk

9.20-10.05         nadaljevanje in zaključek delavnic

10.05-10.20       odmor

10.20-11.55       ogled poučnega filma o zasvojenosti in odraščanju- uč. št. 17

12.00-12.45       razgovor in zapis analize naravoslovnega dneva

7.b

8.20-9.05           ogled poučnega filma o zasvojenosti in odraščanju – uč. št. 17  (D. Lubaj)

9.05-9.20           malica – tradicionalni  slovenski zajtrk

9.20-10.05         nadaljevanje ogleda filma

10.05-10.20       odmor

10.20-11.55       delavnice: Zasvojenosti (CSD)- uč. št.  18

12.00-12.45       razgovor in zapis analize naravoslovnega dneva

Spremljevalca: Ksenija Kovačič Žižek, Dušan Lubaj

8. razred: SPOLNA VZGOJA

8.a

8.20-9.05           delavnice : Odraščanje, aids (CSD) – uč. št. 15 (S. Marušek)

9.05-9.20           malica – tradicionalni  slovenski zajtrk

9.20-10.05         nadaljevanje delavnic

10.05-10.20       odmor

10.20-11.55       predavanje : Spolna vzgoja – dr. Kolar –uč. št. 16

12.00-12.45       zaključek in zapis analize naravoslovnega dneva

8.b

8.20-9.05             predavanje: Spolna vzgoja (dr. Kolar) – uč. št.  16 (V. Jurgec)

9.05-9.20             malica – tradicionalni slovenski zajtrk

9.20-10.05           nadaljevanje predavanja

10.05-10.20         odmor

10.20-11.55         delavnice: Odraščanje, aids (CSD) – uč. št. 15

12.00-12.45        zaključek in zapis analize naravoslovnega dneva

Spremljevalca: Slavica Marušek, Vojko Jurgec

 

9. razred: ZASVOJENOSTI

9.a

8.20-10.05           predavanje kriminalista –DROGE – uč. št. 10 (D. Lipovec, M. F. Friedl)

10.05-10.20         malica – tradicionalni slovenski zajtrk

10.20-11.55         ogled filma z analizo : Slepilo- uč. št. 6

12.00-12.45         analiza naravoslovnega dneva

9.b

8.20-10.05           ogled filma z analizo : Slepilo- uč. št. 6 (V. Lačen, T. Pungračič)

10.05-10.20         malica – tradicionalni slovenski zajtrk

10.20-11.55         predavanje kriminalista – DROGE – uč. št. 10

12.00-12.45         analiza naravoslovnega dneva

Spremljevalci: Darja Lipovec, Vida Lačen, Marija Feguš Friedl, Tatjana Pungračič

Pripravila: Darja Lipovec, vodja naravoslovnih dni

 

 

Povej naprej ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
(Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost