Sobotna delavnica obnove tekstila “Re-design”

re_design_delavnica

Glede na interes nekaterih učencev naše šole vas obveščamo, da bomo v soboto, 10. 10. 2015,  organizirali prvo delavnico obnove tekstila »Re-design«, ki jo bo na naši šoli izvedlo društvo Objemko. Delavnica bo potekala od 8. do 13. ure in je namenjena učencem od 4. do 9. razreda. Vodila jo bo ga. Helena Lutarič s sodelavkami.

Prispevek za delavnico je 10 €, ki ga oddate ge. Lutarič.

Prijavnice dobijo učenci pri razrednikih in jih oddajo do 24. 9. 2015.

Na delavnicah si bo lahko vsak učenec izdelal svojo obleko. S seboj prinesite bombažne majice z dolgimi rokavi, srajce, skratka več oblačil, ki jih več ne nosite ali so vam premajhna. Lahko so tudi oblačila staršev. Obleke bomo izdelali iz  majčk z dolgimi rokavi (zg. del) in iz srajc (sp. del). Okrasili jih bomo z dodatki ter oblekli. Ker imamo oblačil po navadi zelo veliko, si boste lahko, po želji, oblačila na delavnicah tudi izmenjali ali podarili. S seboj imejte malico, za sadje bo poskrbljeno.

Veselimo se srečanja z vami!

Ravnateljica: Helena Ocvirk                                                       Vodja delavnice: Helena Lutarič

(Skupno 186 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost