Pustna povorka

2016_02_07_Pustna_povorka_naslovna

V nedeljo, 7. februarja 2016, smo se nekateri učenci in učitelji naše šole skupaj z ravnateljico udeležili 56. mednarodne pustne in karnevalske povorke na Ptuju. V šoli smo se zbrali ob 11. uri. Najprej smo pojedli kosilo, nato pa smo oblekli naše pustne kostume in se odpravili na pot. Ker je bila tema letošnjega karnevala Prebujanje pomladi, smo se našemili v fantazijske rože. Kostume smo izdelali učenci ob pomoči učiteljev in nekaterih staršev iz odpadnih materialov. Povorka se je tudi letos začela na Potrčevi ulici, zaključili pa smo jo v Prešernovi ulici pri naši šoli. Pred mestno hišo smo se predstavili tudi s koreografijo, ki smo jo pripravili. Po prihodu v šolo smo se posladkali s slastnimi pustnimi krofi, nato pa se odpravili domov.

 

Zapisala šolska novinarka: Sanja Kopše, 7. b

(Skupno 217 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost