Dan za spremembe (4.4.2014)


Dan za spremembe

V petek, 4. aprila 2014, se je nekaj učencev naše šole skupaj z mentorico go. Leonido Kralj, učiteljico likovne umetnosti, in učiteljem pripravnikom, g. Aljošem Ozmecem, udeležili poslikavanja podhoda železniške postaje Ptuj.

 

Center interesnih dejavnosti Ptuj, Društvo za šport invalidov Most in četrtna skupnost Center MO Ptuj so namreč v času od 1. do 5. aprila 2014 pripravili Dan za spremembe – vseslovensko prostovoljno akcijo, ki jo je koordinirala Slovenska filantropija. V okviru omenjene akcije so se odločili olepšati podhod železniške postaje Ptuj, in sicer s pleskanjem, barvanjem in grafitiranjem. Tudi naša šola se je z veseljem odločila pomagati.

Iris Kristofić, Isa Gajšek, Matic Kramberger, Blaž Kovačič in Luka Osterc so tako ob pomoči obeh mentorjev z akrilnimi barvami ustvarjali različne motive na stene podhoda. Povedali so, da so se imeli odlično in da je lep občutek, ko lahko vsak vidi njihove “umetnine”.

Zapisala šolska novinarka: Neža Stankovič, 7. b

{gallery}galerija_13_14/2014_04_04_Dan_za_spremembe{/gallery}

(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost