1. mesto na medobčinskem tekmovanju v košarki

V sredo, 1. marca 2017, je naša šola gostila medobčinsko tekmovanje iz košarke za mlajše dečke.  Udeležile so se ga štiri šole, in sicer OŠ Markovci, OŠ Ljudski vrt, OŠ Majšperk in naša šola, OŠ Olge Meglič.

V uvodni tekmi sta se pomerili OŠ Ljudski vrt in OŠ Olge Meglič. Zmagali so naši dečki, in sicer z rezultatom 21:16.

Nato sta se pomerili še OŠ Majšperk in OŠ Markovci. Zmagali so OŠ Markovci z rezultatom 29:16.

Za 3. in 4. mesto sta se nato pomerili OŠ Ljudski vrt in OŠ Majšperk. 3. mesto so dosegli dečki OŠ Ljudski vrt, saj so premagali OŠ Majšperk z 31:24.

Najrazburljivejša je bila za nas zadnja tekma, kjer sta se za 1. mesto pomerili OŠ Makovci in OŠ Olge Meglič. Na naše navdušenje je zmagala naša šola, in sicer z rezultatom 25:24, s čimer so naši mlajši dečki postali medobčinski prvaki.

Bravo naši košarkarji!

Člani ekipe na zgornji sliki: (spodaj z leve) Luka Drahush, Mai Karo, Nejc Rozman, Mark Tavčar, Nik Tavčar, Nejc Rijavec; (stojijo, z leve) g. Dušan Lubaj (trener), Jan Rebernišek, Vid Šegula Šraj, Jakob Rijavec, Tjaž Intihar, Miha Godicelj, Jure Majnik, Jure Gril

Iskrene čestitke našim košarkarjem in njihovemu mentorju, g. Dušanu Lubaju!

.

Zapisale učenke IP-TISK: Evelina Palushaj, Klara Krasnič In Alin Zadravec, 7. b

(Skupno 1.246 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost