Urnik dejavnosti RaP

 

Mentor Vrsta dejavnosti Razred    Čas izvajanja

Prostor

učilnica

Brlek Darja Načrtuj, izdelaj, uporabi 4.-6. ponedeljek, 13.00-13.45 14a oz. 1a
Brlek Darja Čebelica, moja prijateljica 3.-9. torek, 13.00-13.45 14a
Brlek Darja Planinske urice 1.-9. celo šol. leto, 3 pohodi izven šole
Debeljak Renata Olgica TV 4.-6. sreda, 7.30-8.15 2
Debeljak Renata Knjižni molji 4.-9. četrtek,  7.30-8.15 2
Feguš Friedl Marija Cici zbor 1.-2.

2. r.:  petek, 14.05-14.50

1. r.: sreda, 12.10-12.55

18
Feguš Friedl Marija Otroški pevski zbor 3.-5. sreda in petek, 13.00-13.45 18
Feguš Friedl Marija Mladinski pevski zbor 6.-9.

ponedeljek, 7.30-8.15

torek, 13.00-13.45,

13.45-14.30

petek, 7.30-8.15

18
Gašparič Tatjana Jezikajmo po francosko 4.-6.

ponedeljek, popoldne

ali petek, 7.15-8.15

11
Jurgec Vojko Šolski novinarji 4.-6. sreda, 13.00-13.45 15
Jurgec Vojko Olgica TV 7.-9. torek, 13.00-13.45 15
Jakomini Simona Odklopi me 4.-9. četrtek, 13.00-13.45 14
Jakomini Simona Ustvarjajmo z lutkami 4.-9. torek, 13.00-13.45 14
Kandrič Alenka Vesela šola 4.-9. ponedeljek, 13.00-13.45 knjižnica
Kolar Tonja Nemščino se učim se znanja veselim 4.-6.

ponedeljek, 13.50-14.35

petek, 7.30-8.15

11
Lačen Vida »Šah- mat« 4.-9. sreda, 7.30-8.15 10
Lačen Vida Načrtuj, izdelaj, uporabi 7.-9. četrtek, 13.00-13.45 1.a
Lubaj Dušan Mi smo košarkarji

1.-6.

7. in 8.

ponedeljek,14.05-14.50  sreda, 13.00-13.45

torek, 13.00-13.45

velika tel.
Markovič Karin Tutorstvo 1.-9. torek, 7.30 -8.15 13
Mlinarič Vlasta (nad. Daniela Š.) Šolski novinarji 7.-9. sreda, 7.30-8.15 16
Marušek Slavica Kuhajmo zdravo 4.-9.

ponedeljek (na 14 dni),

13.00-14.30

2
Markovič Karin Poskusi s snovmi iz vsakdanjega življenja 4.-6. sreda, 13.00-13.45 12
Markovič Karin Poskusi s snovmi iz vsakdanjega življenja 7.-9. torek, 13.00-13.45 12
Majhenič Barbara Prva pomoč 1.-9. torek, 7.30-8.15 19
Majcen Peter Foto in video 6.-9. ponedeljek, 14.05-14.50 rač. uč.
Markovič Karin Klepetalnica za otroke 4.-6. četrtek, 13.00-13.45 11
Majcen Dejan Ansambelska igra 4.-9. ponedeljek, 13.00-13.45
Orešek Klementina Računalniško razmišljanje 4.-6.

torek, 13.00-13.45

torek, 14.05-14.50

rač. uč.
Slameršak Helena Gibalno ustvarjanje z glasbo 1.-9. ponedeljek, 13.00-13.45 mala tel.
Slameršak Helena Ljudski običaji in igre naše preteklosti 1.-9. torek, 13.00-13.45 4
Šprah Darja Matematični izzivi 6.-9.

petek, 7.30-8.15

torek, 13.00-13.45

9
Štrafela Alenka Viharim možgane 1.-4. torek, 7.30-8.15 6
Zupanc Darko Kaj veš o prometu? 4.-6. torek, 13.15-14.45 kolesarski poligon
Zupanc Darko Mini teater 4.-9. četrtek, 13.15 – 14.45 mala tel.
Zajšek Tjaša Odbij žogico! 4.-6.

torek, 7.30-8.15 (1. sk.)

petek, 7.30-8.15 (2. sk.)

mala tel.
Zajšek Tjaša Joga za vsak dan 1.-3. sreda, 13.00-13.45 mala tel.
Zajšek  Tjaša Joga za vsak dan 4.-9. sreda,13.50-14.35 mala tel.
Zajšek Tjaša Žogarija 1.-5. sreda, 14.35-15.20 mala tel.

 

Povej naprej ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone