Pogovorne ure

Prosimo, da se na pogovorne ure napoveste preko elektronske pošte ali po telefonu (02 749 20 13 – zbornica).

Ime in priimek Čas Prostor E-pošta
1. a Aleksandra Žarković Preac pon, 12.10 – 12.55 zbornica aleksandra.zarkovic@olgica.si
1. b Alenka Štrafela pon, 12.10 – 12.55 zbornica alenka.strafela@olgica.si
2. a Brigita Krajnc pon, 11.20 – 12.05 zbornica brigita.krajnc@olgica.si
2. b Natalija Nežmah sre, 11.20 – 12.05 zbornica natalija.nezmah@olgica.si
3. a Simona Truntič pon, 8.20 – 9.05 zbornica simona.truntic@olgica.si
3. b Barbara Majhenič tor, 11.20 – 12.05 zbornica barbara.majhenic@olgica.si
4. a Marjeta Kosi sre, 8.20 – 9.05 učilnica 11 marjeta.kosi@olgica.si
4. b Dejan Majcen pon, 9.25 – 10.10 učilnica 13 dejan.majcen@olgica.si
5. a Simona Jakomini tor, 10.30 – 11.15 učilnica 14 simona.jakomini@olgica.si
5. b Darja Brlek pon, 11.20 – 12.05 učilnica 14a darja.brlek@olgica.si
6. a Nina Kolarič čet, 8. 20 – 9.05 učilnica 1 nina.kolaric@olgica.si
6. b Slavica Marušek čet, 9.25 – 10.10 zbornica slavica.marusek@olgica.si
7. a Vida Lačen čet, 8.20 – 9.05 zbornica vida.lacen@olgica.si
7. b Vojko Jurgec pet, 13.00 – 13.45 učilnica 15 vojko.jurgec@olgica.si
8. a Darja Lipovec tor, 8.20 – 9.05 zbornica darja.lipovec@olgica.si
8. b Boštjan Kozel pon, 10.30 – 11.15 kabinet TEL bostjan.kozel@olgica.si
9. a Darja Šprah sre, 8.20 – 9.05 učilnica 9 darja.sprah@olgica.si
9. b Renata Debeljak sre, 11.20 – 12.05 zbornica renata.debeljak@olgica.si
TJA Ksenija Kovačič Žižek pet, 11.20 – 12.05 zbornica ksenija.kovacic@olgica.si
MAT Klementina Orešek čet, 9.25 – 10.10 zbornica klementina.oresek@olgica.si
ZGO Dušan Lubaj sre, 9.25 – 10.10 zbornica dusan.lubaj@olgica.si
 SLJ Vlasta Mlinarič pon, 9.25 – 10.10 zbornica vlasta.mlinaric@olgica.si
GUM Marija Feguš Friedl tor, 12.10 – 12.55 učilnica 18 marija.fegus@olgica.si
RAČ Peter Majcen pon, 11.20 – 12.05 kabinet MME peter.majcen@olgica.si
GEO Branka Šijanec pon, 9.25 – 10.10 zbornica branka.sijanec@olgica.si
TJN Brigita Podgoršek  sre, 11.20 – 12.05 zbornica brigita.podgorsek@olgica.si
OPB Tatjana Pungračič tor, 16.30 – 17.15 zbornica tatjana.pungracic@olgica.si
 OPB Darko Zupanc pon, 8.20 – 9.05 tajništvo darko.zupanc@olgica.si
OPB Lidija Žmavc  pon, 12.10 – 12.55 zbornica lidija.zmavc@olgica.si
OPB Jožica Pilinger  pon, 12.10 – 12.55 zbornica jozica.pilinger@olgica.si
OPB Diana Bohak Sabath tor, 16.30 – 17.15 zbornica diana.bohak@olgica.si
Karin Markovič sre, 8.20 – 9.05 kabinet PED karin.markovic@olgica.si
Mateja Vajda  sre, 10.30 – 11.15 kabinet DSP  mateja.vajda1@guest.arnes.si
Alenka Kandrič pon, 11.20 – 12.10 knjižnica alenka.kandric@olgica.si

 

Povej naprej ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone