Pogovorne ure

Prosimo, da se na pogovorne ure napoveste preko elektronske pošte ali po telefonu (02 749 20 13 – zbornica).

Ime in priimek Čas Prostor E-pošta
1. a Brigita Krajnc pon, 8.20 – 9.05 zbornica brigita.krajnc@olgica.si
1. b Natalija Nežmah Prijatelj pet, 10.30 – 11.15 zbornica natalija.nezmah@olgica.si
2. a Aleksandra Žarković Preac tor, 10.30 – 11.15 zbornica aleksandra.zarkovic@olgica.si
2. b Alenka Štrafela pon, 12.10 – 12.55 zbornica alenka.strafela@olgica.si
2. c Helena Slameršak pon, 12.10 – 12.55 zbornica helena.slamersak@olgica.si
3. a Simona Truntič pet, 9.25 – 10.10 zbornica simona.truntic@olgica.si
3. b Barbara Majhenič pon, 9.25 – 10.10 zbornica barbara.majhenic@olgica.si
4. a Marjeta Kosi sre, 11.20 – 12.05 zbornica marjeta.kosi@olgica.si
4. b Dejan Majcen čet, 9.25 – 10.10 učilnica 13 dejan.majcen@olgica.si
5. a Simona Jakomini čet, 11.20 – 12.05 učilnica 14 simona.jakomini@olgica.si
5. b Darja Brlek tor, 11.20 – 12.05 učilnica 14a darja.brlek@olgica.si
6. a Ksenija K0vačič Žižek tor, 9.25 – 10.10 zbornica ksenija.kovacic@olgica.si
6. b Doroteja Širovnik pon, 8.20 – 9.05 učilnica 1 doroteja.sirovnik@olgica.si
7. a Dušan Lubaj čet, 9.25 – 10.10 zbornica dusan.lubaj@olgica.si
7. b Slavica Marušek pet, 9.25 – 10.10 zbornica slavica.marusek@olgica.si
8. a Vida Lačen tor, 9.25 – 10.00 zbornica vida.lacen@olgica.si
8. b Vojko Jurgec pon, 8.20 – 9.05 učilnica 15 vojko.jurgec@olgica.si
9. a Darja Lipovec čet, 10.30 – 11.15 zbornica darja.lipovec@olgica.si
9. b Boštjan Kozel tor, 8.20 – 9.05 kabinet TEL bostjan.kozel@olgica.si
Darja Šprah čet, 11.20 – 12.05 učilnica 9 darja.sprah@olgica.si
Renata Debeljak pet, 8.20 – 9.05 zbornica renata.debeljak@olgica.si
Klementina Orešek čet, 10.30 – 11.15 zbornica klementina.oresek@olgica.si
Klavdija Podhostnik čet, 9.25 – 10.10 zbornica klavdija.podhostnik@olgica.si
Vlasta Mlinarič tor, 9.25 – 10.10 zbornica vlasta.mlinaric@olgica.si
Daniela Štumberger tor, 9.25 – 10.10 zbornica daniela.stumberger@olgica.si
Marija Feguš Friedl pet, 12.10 – 12.55 učilnica 18 marija.fegus@olgica.si
Peter Majcen pon, 11.20 – 12.05 kabinet MME peter.majcen@olgica.si
Branka Šijanec sre, 9.25 – 10.10 zbornica branka.sijanec@olgica.si
Tonja Kolar tor, 8.20 – 9.05 zbornica tonja.kolar@olgica.si
Tatjana Pungračič pon, 15.30 – 16.15 zbornica tatjana.pungracic@olgica.si
Darko Zupanc tor, 8.20 – 9.05 tajništvo darko.zupanc@olgica.si
Lidija Žmavc pet, 10.30 – 11.15 zbornica lidija.zmavc@olgica.si
Jožica Pilinger sre, 12.10 – 12.55 zbornica jozica.pilinger@olgica.si
Diana Bohak Sabath tor, 12.10 – 12.55 zbornica diana.bohak@olgica.si
Karin Markovič tor, 10.30 – 11.15 kabinet PED karin.markovic@olgica.si
Mateja Vajda tor, 12.05 – 12.30 kabinet DSP  mateja.vajda1@guest.arnes.si
Alenka Kandrič čet, 7.30 – 8.15 knjižnica alenka.kandric@olgica.si

 

Povej naprej ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone