Učiteljski zbor

Učitelji razrednega pouka in vzgojiteljici

Ime in priimek Poučuje E-pošta
Aleksandra Žarković Preac razredni pouk, 1. a aleksandra.zarkovic@olgica.si
Alenka Štrafela razredni pouk, 1. b alenka.strafela@olgica.si
Brigita Krajnc razredni pouk, 2. a, org. šol. prehr. brigita.krajnc@olgica.si
Natalija Nežmah razredni pouk, 2. b natalija.nezmah@olgica.si
Simona Truntič razredni pouk, 3. a simona.truntic@olgica.si
Barbara Majhenič razredni pouk, 3. b barbara.majhenic@olgica.si
Marjeta Kosi razredni pouk, 4. a marjeta.kosi@olgica.si
Dejan Majcen razredni pouk, 4. b dejan.majcen@olgica.si
Simona Jakomini razredni pouk, 5. a simona.jakomini@olgica.si
Darja Brlek razredni pouk, 5. b darja.brlek@olgica.si
Darko Zupanc OPB, pomoč. ravnateljice darko.zupanc@olgica.si
Lidija Žmavc vzgojiteljica, 2. učiteljica 1. a, OPB lidija.zmavc@olgica.si
Jožica Pilinger vzgojiteljica, OPB jozica.pilinger@olgica.si

Učitelji predmetnega pouka

Ime in priimek Poučuje
mag. Vojko Jurgec TJA, TIS vojko.jurgec@olgica.si
Ksenija Kovačič Žižek TJA ksenija.kovacic@olgica.si
Vlasta Mlinarič SLJ vlasta.mlinaric@olgica.si
mag. Renata Debeljak SLJ, GKL renata.debeljak@olgica.si
Darja Šprah MAT, FIZ darja.sprah@olgica.si
Vida Lačen MAT, SOH, MD9 vida.lacen@olgica.si
Klementina Orešek MAT, MD8 tina.oresek@olgica.si
Branka Šijanec GEO branka.sijanec@olgica.si
Dušan Lubaj ZGO, GEO, IŠK dusan.lubaj@olgica.si
Slavica Marušek BIO, DKE, GOS, SPH slavica.marusek@olgica.si
Darja Lipovec KEM, NAR, POK darja.lipovec@olgica.si
Boštjan Kozel ŠPO, IŠN, ŠSP, ŠZZ bostjan.kozel@olgica.si
Nina Kolarič LUM, LS2, LS3 nina.kolaric@olgica.si
Marija Feguš Friedl GUM, OPZ, MPZ marija.fegus@olgica.si
Peter Majcen ROM, MME, računalničar, org. inf. dej. peter.majcen@olgica.si
Brigita Podgoršek NI1, NI2, NI3  brigita.podgorsek@olgica.si
Diana Bohak Sabath OPB diana.bohak@olgica.si
Tatjana Pungračič OPB tatjana.pungracic@olgica.si

 

Povej naprej ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone