Priznanje za likovno delo na na natečaju “Zrejlo je žito”

V petek, 19. maja 2017, smo se udeležili otvoritve sejma Dobrote slovenskih kmetij v Minoritskem samostanu na Ptuju. V sklopu tega je bil razpisan tudi likovni natečaj, z naslovom »Zrejlo je žito«, na katerem smo sodelovali tudi z učenci naše šole.

Na otvoritvi so izvedli podelitev nagrad trem izbranim likovnim delom, ki jih je izbrala strokovna komisija. Nagrado so prejele Tisa Julija Golob, Luna Žgalin in Tia Srdinšek, učenke 2. a, ki so z barvnimi flomastri narisale skupno simpatično kompozicijo, ki prikazuje žitno polje z mlinom in pekarno.

Navihane učenke so navdušeno obiskovale stojnice na prireditvi, med katerimi se je predstavljala tudi naša šola, in še bolj navdušeno sprejele praktično nagrado.

Mentorica: Nina Kolarič

(Skupno 702 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost