Naši učenci v oddaji “Ribič Pepe” na TV Slovenija


V preteklem šolskem letu nas je na naši šoli obiskal Ribič Pepe, ki je z učenci 3. razreda posnel veliko zanimivega gradiva za svojo oddajo. Zadnji kadri so bili posneti v maju 2017, med počitnicami pa so montažerji pridno montirali posnetke nove sezone te zelo priljubljene otroške oddaje Ribič Pepe, ki si jo lahko ogledamo na TV Slovenija.

Prav gotovo vas vse zanima, kako so se odrezali naši mladi igralci, zato vas vabimo, da si nastavite svoje TV opomnike in si ne pozabite ogledati te priljubljene oddaje. Ogledate si jo lahko na TV Slovenija 1, in sicer vsako soboto ob 8.10, s ponovitvama v torek popoldne na TV Slovenija 1, in četrtek ob 18.55 na TV Slovenija 2.

Čeprav verjamemo, da si boste z veseljem ogledali vse oddaje, pa vas bodo verjetno še posebej navdušile tiste, v katerih boste videli naše mlade igralce.

Te so (za ogled kliknite na oddajo):

Vabljeni k ogledu!

 

Zapisali učenki IP-TISK: Nika Milošič, 7. a, Iva Prša Đerić, 7. b

(Skupno 276 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost