Obisk učencev (14.10.11)


Spoštovani starši!

Obveščamo Vas, da v petek, 14. 10. 2011, dobimo obisk učencev in učiteljev Dvojezične OŠ iz Gornjega Senika iz Madžarske. Obiskalo nas bo 64 učencev in 12 učiteljev.

Ta dan bo pouk za vse učence naše šole zaključen okrog 13. 30. V tem času bodo učenci gostje in njihovi učitelji prisotni pri učnih urah in bodo skupaj z našimi učenci sodelovali pri ustvarjalnih delavnicah. Po koncu pouka bomo izvedli kulturni program, v katerem bodo sodelovali gostje in naši učenci. Prosimo Vas, da na ta dan pridete po otroke šele po 13. 30. Podaljšano bivanje bo potekalo od te ure dalje. Tudi avtobusni prevoz bomo prilagodili temu času.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav!

                                                                                                                              Ravnateljica:    

Diana Bohak Sabath

(Skupno 104 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost