Podari malico (14.2.2014)


Dobrodelni projekt “Podari malico”

 
Sedaj je tudi naša šola vključena v dobrodelni projekt ustanove Danu filantropija iz Ljubljane z naslovom podariMalico, ki je namenjen učencem in dijakom, ki živijo v težkih materialnih razmerah. S svojim prispevkom (minimalno nakazilo je 2,42 €) lahko vsakemu učencu zagotovimo svoj obrok.
Zbrana sredstva šola vodi pod računom šolskega sklada na posebnem kontu. Sredstva, ki jih donirate, so namenjena prvotno otrokom za malice oz. kosila, ko pa šola to pokrije, se odloči, za kaj bo namenila presežek sredstev. Na primer: šolske potrebščine, obvezne ekskurzije, ki si jih otroci, ki živijo v težkih materialnih razmerah, ne morejo privoščiti.
Donirate lahko tako, da na številko 1919 pošljete SMS s ključno besedo PODARI5. V tem primeru boste darovali 5 EUR na skupen račun (denar se razporedi med šole, kjer bo primanjkovalo največ sredstev za malice).
V primeru, da želite darovati NEPOSREDNO NAŠI šoli, Vas prosimo, da kliknete TUKAJ.

(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost