Košarka (18.2.2014)


1. mesto na medobčinskem tekmovanju v košarki

V torek, 18. 2. 2014, je na naši šoli potekalo medobčinsko tekmovanje v košarki za mlajše dečke. Tekmovanja so se po odpovedi OŠ Markovci udeležile tri osnovne šole, in sicer OŠ Olge Meglič, OŠ Ljudski vrt in OŠ Majšperk.

 

Najprej sta se pomerili ekipi OŠ Olge Meglič in OŠ Ljudskega vrta, kjer je veliko premoč pokazala ekipa naše šole, saj je v tem dvoboju premagala OŠ Ljudski vrt z rezultatom 52:17. Sledila je tekma med OŠ Majšperk in OŠ Ljudski vrt in tudi tokrat je morala slednja priznati premoč, saj so jih učenci OŠ Majšperk premagali z 29:26. Na koncu sta se na parketu pomerili še ekipa naše šole in OŠ Majšperk. Z visoko prednostjo (67:23) so zmagali učenci naše šole.

 

Končna razvrstitev:

1. mesto: OŠ Olge Meglič

2. mesto: OŠ Majšperk

3. mesto: OŠ Ljudski vrt

 

Na področno tekmovanje se uvrstita prvo uvrščeni ekipi na medobčinskem tekmovanju!

 

Čestitke našim fantom in njihovemu trenerju, g. Dušanu Lubaju!

 

Zapisali

šolski novinarji

{gallery}galerija_13_14/2014_02_18_Kosarka{/gallery}

(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost