Medobčinski prvaki v košarki (10.11.2014)


Medobčinski prvaki v košarki

Naša košarkarska ekipa dečkov, pod mentorstvom g. Dušana Lubaja, tudi v tem šolskem letu nadaljuje s svojimi odličnimi uspehi. 10. novembra 2014 so namreč v finalu medobčinskega tekmovanja na OŠ Markovci znova pokazali veliko premoč in osvojili naziv medobčinskih prvakov.

Da so zelo močna ekipa, so pokazali že v sredo, 22. oktobra 2014, ko so se na naši šoli pomerile tri ekipe, in sicer ekipa naše šole, OŠ Olge Meglič, in ekipi OŠ Ljudski vrt ter OŠ Cirkovce. V prvi tekmi sta se pomerili ekipa Olgice in OŠ Ljudski vrt. Naši dečki so pokazali veliko premoč, saj so gladko zmagali z rezultatom 71:12. Tudi v drugi tekmi so fantje dokazali, da so najboljši, saj so premagali OŠ Cirkovce z rezultatom 69:23.

Z odlično igro se lahko pohvalijo tudi v Markovcih, kjer so se v finalu pomerili z OŠ Majšperk in z rezultatom 69:20 prišli do naziva medobčinskih prvakov.

Zasluge nosijo vsi člani ekipe, in sicer:

(zadaj od leve) Miha Magdič (8. b), Jaki Kovač (9. b), Jaša Bojnec, Aljaž Kovačič, Žiga Lubaj, Vid Derviši (vsi 8. b)

(spredaj od leve) Matija Krajnc (9. b), Jaka Pšajd (7. b), Jan Koprivc, Blaž Polanec (oba 9. b), Matej Šilak (8. b)

 

Zapisali šolski novinarki: Tjaša Cebek in Neža Stankovič, 8. b

(Skupno 173 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost